ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Adresy Pastorów i Ewangelistów
Lista adresów pracowników kościoła na dzień 25 października 2016 r.
30 października 2015

Duchowni starsi (ordynowani)

Jacek Igła
pastor okręgu pomorskiego

ul. 10 Marca 15b/10
84-300 Lębork

Tel. kom.: 600 037 545
E-mail: jacekigla@poczta.onet.pl

Ryszard Jankowski

ul. Pałucka 26
89-200 Szubin

Tel.: 52 384-21-95, kom.: 608 036 077
E-mail: rjankowski@adwent.pl

Tomasz Kosowski

ul.Zeylanda 11/5
60-808 Poznań

Tel.: 61 847 11 67, kom.: 698 636 544
E-mail: tomaszkosowski@zaufanie.pl

Andrzej Majewski
pastor okręgu dolnośląskiego

ul. Jagiellońska 3
58-100 Świdnica

Tel.: 74 851 26 93, kom.: 508 205 302
E-mail: anmajewski@gmail.com

Krzysztof Morozowski

ul. Poprzeczna 2
68-100 Żagań

Tel. kom.: 698 617 321
E-mail: krzysztofmorozowski@wp.pl

Zdzisław Ples
pastor okręgu kujawskiego

ul. Idzikowskiego 1d
87-100 Toruń

Tel.: kom.: 696 787 180
E-mail: z.ples@nadzieja.pl

Piotr Samulak

Słupsk

Tel.: 94 712 83 33, kom.: 791 349 494
E-mail: samulak57@gmail.com

Andrzej Sieja

Jelenia Góra

Tel.: kom.: 608 364 267
E-mail: asieja@poczta.onet.pl 

Stanisław Sowa
pastor okręgu zachodniopomorskiego

ul. Brzozowa 2
73-110 Stargard

Tel.: 91 578 00 71, kom.: 664 176 069

E-mail: stanislaw.sowa@onet.pl

Piotr Zawadzki
pastor okręgu wielkopolskiego

ul. Zeylanda 11/7
60-808 Poznań

Tel. kom.: 606 148 413
E-mail: zawpiotr@poczta.onet.pl

Duchowni młodsi (początkujący)

Tytus Gudzowski Szczecin Tel.: 790 235 852
E-mail.: tgudzowski@gmail.com

Piotr Hoffmann

Wrocław

Tel. kom.: 533 777 220
E-mail: piotr.hoffmann@adwent.pl

Marek Jankowski

ul. Szosa Kisielińska 3
65-247 Zielona Góra

Tel. kom.: 662 292 011
E-mail: marko777@vp.pl

Jarosław Jarosz

ul. Jaśkowa Dolina 21
80-252 Gdańsk

Tel. kom.: 663 288 942
E-mail: pastorjaroslaw@gmail.com

Stażyści

Daniel Stasiak ul. Szosa Kisielińska 3
65-247 Zielona Góra
Tel.: 691 229 319
E-mail.: daniel@gmesh.net

Ewangeliści

Adam Sobaszek Kłodzko Tel.: 883 393 197
E-mail.: adam.sobaszek@gmail.com

Norbert Solski

ul. Sportowa 16
76-200 Słupsk

Tel.: 59 840 36 54, kom.: 515 180 517
E-mail: norbert777@o2.pl

Wojciech Wołoszyk

Starogard Gdański

Tel. kom.: 500 324 820
E-mail: wojciech.woloszyk@adwent.pl

Aktualizacja: 25 października 2016